Mes turime keturias dažasvydžio aikšteles ir vienu metu galime priimti žaisti iki 50 žaidėjų. Kiekviena aikštelė yra skirtinga ir suteikia galimybę pabandyti skirtingą dažasvydį, pramoginį, taktinį ir sportinį.

Miško aikštelė

įkurta miške su įvairiomis dirbtinėmis kliūtimis ir užtvaromis. Šioje aikštelėje malonu žaisti net karštą vasaros dieną. Joje vienu metu gali žaisti 20 žaidėjų, taipogi čia vyksta Lietuvos taktinio dažasvydžio lygos Patriotas turnyrai, taip, kad čia tikrai patirsite neišdildomų įspūdžių.

Šalia miško

Dalis jos yra atviroje vietoje, danga natūrali žolė joje taipogi yra dirbtinų užtvarų. Ši aikštė pasižymi dideliu greičiu, nes puikus matomumas ir žaidimai yra trumpesni, ji šiek tiek primena sportinio dažasvydžio aikštelę. Joje vienu metu gali žaisti iki 14 žaidėjų.

KAMBODŽA

Miške esantis kalnas kurį iš trijų pusių supa upeliai, tokiu būdu sudarydami gilias griovas, šioje aikštelėje nėra jokių dirtinų kliūčių ar užtvarų tai gamtos natūraliai suformuota aikštė, kurioje labai smagu žaisti, jėgų ji atima ir nemažai nes griovos pakankamai stačios, ši aikštė tikriems ekstremalams, pasijausite kaip karys tikrose džiunglėse. Šioje aikštelėje gali žaisti iki 40 žaidėjų. Scenarijai labai įvairūs nuo kalno gynimo iki domonnavimo ant klano startuojant iš skirtingų griovos pusių ir taip toliau.

EGLYNAS

Lygiomis vagomis pasodintas eglių miškas, be jokių dirtinų kliučių, kovojama dengiantis pačių medžių ir kelmų kamienais. Šioje aikštėje galima taip pat žaisti ir karštą vasaros dieną. Joje gali žaisti vienu metu iki 20 žaidėjų.

dažasvydis kaune, Kaunas, dažasvydis

dažasvydis kaune, Kaunas, dažasvydis

20181014_114257

20181014_142622