Mes turime keturias dažasvydžio aikšteles ir vienu metu galime priimti žaisti iki 50 žaidėjų. Kiekviena aikštelė yra skirtinga ir suteikia galimybę pabandyti skirtingą dažasvydį, pramoginį, taktinį ir sportinį.

KAIMAS

Labiausiai mėgstama aikštelė dėl savo dinamikos ir greitų žaidimų. Namukai, tvoros, mašinos, padangos ir zvimbiantis dažai virš galvos. Adrenalino užtaisas garantuotas. Rekomenduojamas žaidėjų skaičius nuo 8 iki 30.

 Dažasvydis Kaune       Dažasvydis Kaune

      Dažasvydis Kaune

Miško aikštelė

įkurta miške su įvairiomis dirbtinėmis kliūtimis ir užtvaromis. Šioje aikštelėje malonu žaisti net karštą vasaros dieną. Joje vienu metu gali žaisti 20 žaidėjų, taipogi čia vyksta Lietuvos taktinio dažasvydžio lygos Patriotas turnyrai, taip, kad čia tikrai patirsite neišdildomų įspūdžių. Aikštelė puikiai tinka karštai dienai arba esant silpnam lietui.

dažasvydis kaune       Dažasvydis Kaune   Dažasvydis Kaune   Dažasvydis Kaune

Šalia miško

Dalis jos yra atviroje vietoje, danga natūrali žolė joje taipogi yra dirbtinų užtvarų. Ši aikštė pasižymi dideliu greičiu, nes puikus matomumas ir žaidimai yra trumpesni, ji šiek tiek primena sportinio dažasvydžio aikštelę. Joje vienu metu gali žaisti iki 10 žaidėjų.

Dažasvydis Kaune        

KAMBODŽA

Miške esantis kalnas kurį iš trijų pusių supa upeliai, tokiu būdu sudarydami gilias griovas, šioje aikštelėje nėra jokių dirtinų kliūčių ar užtvarų tai gamtos natūraliai suformuota aikštė, kurioje labai smagu žaisti, jėgų ji atima ir nemažai nes griovos pakankamai stačios, ši aikštė tikriems ekstremalams, pasijausite kaip karys tikrose džiunglėse. Šioje aikštelėje gali žaisti iki 40 žaidėjų. Scenarijai labai įvairūs nuo kalno gynimo iki dominavimo ant klano startuojant iš skirtingų griovos pusių ir taip toliau.

 

 

Call Now ButtonSKAMBINTI