Šratasvydžio-Dažasvydžio sporto klubas “Grizliai Plius” tai vienas iš dažasvydžio pradininkų Lietuvoje, savo veiklą pradėjęs 2002 metais vienas iš dviejų klubų įkūręs Lietuvos dažasvydžio federaciją.

Mūsų klubas per tuos  metus yra organizavęs 32 Lietuvos dažasvydžio lygos turnyrus, bei kitus dažasvydžio sportinius turnyrus.

Klubo komanda “Grizliai” du metus iš eilės buvo taktinio dažasvydžio lygos “Patriotas” nugalėtoja.

Klube jau žaidžia antra karta žaidėjų, tai esamų ir buvusių klubo narių bei žaidėjų vaikai.

2018 metai klubas padėjo siūlyti Šratasvydžio (airsoft) paslaugas tikime kad ir čia teikiame kokybišką paslaugą.

Klubas yra išlikimo žaidynių (www.survivalgames.lt) organizatorius

grizliai

Klubas yra įsikūręs visai netoli tik 10 km. nuo Kauno, kur gali pabėgti nuo miesto triukšmo ir atsidurti gamtoje. Tik mes galime jums pasiūlyti tikrą dažasvydžio ar šratasvydžio žaidimą, kad galėtumėte pajausti kovotojo dvasią. Mes organizuojame tiek sportinius tiek pramoginius taktinius žaidimus, tik pas mus po žaidimo galite pabūti pirtyje ir su draugais aptarti dienos kovas. Atvykę pas mus papulsite į tikrą gamtos glėbį, aikštelės įrengtos miškuose, iš kurių vienos pastatytos žaisti dažasvydį, o kitos tiesiog gamtos suformuotos aikštelės, kur gali pasijausti tikru partizanu. Šiuo metu atsinaujinome ir turime net 4 aikšteles kurios tikrai jums patiks. Jūsų žaidimo kokybe pasirūpins tikri dažasvydžio meistrai, nes tik nuo instruktoriaus kvalifikacijos priklauso visos jūsų pramogos žavesys.